Kurumsal

Damla Etiket ve Anahtarlıkta 19 yıllık deneyimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız gününde teslimatıda kendisine ilke edinmiştir.

Firmamız damla etiket imalatına güneşten,soğuktan,yağmurdan etkilenmeyen yüzde yüz POLİÜRETAN Parlak, Solmayan, Sararmayan, Yerinden Atmayan daha estetik, her zeminde kalıcı ve dekoratif Hammadde ile devam etmektedir.

Damla etiketlerimiz;

  • -Otomobil
  • -Mobilya
  • -Beyaz Eşya
  • -Duşakabin
  • -Cam Pen

Sektörlerinde Güvenle Kullanılabilir.

Dijital Baskı Nedir ?
Baskının bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demektir. Biraz daha açıklarsak dijital baskı: Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek her türlü malzeme yüzeylerine yazılma işini yapan alet , iş gücü sonucunda ortaya ürün çıkarma işine denir.
Dijital baskı modern bir sanattır. Teknoloji ile gelişen reklamcılık sektörünün bir alt birimi olarak ortaya çıkmıştır. Reklamcılığın, tanıtım, markalaşma aracı ve ihtiyaç sahiplerine duyurma gibi özelliklerine de sahiptir. Çeşitli markalar dijital baskı makineleri üreterek bu sektörde büyük bir pazara girmiştir. Seiko, Xaar, Spectra gibi baskı kafası tipleri vardır ve solven bazlı boyalar ile baskı malzemesinin üzerine resim, yazı, logo gibi tanıtıcı bilgiler basılmaktadır. Genel kullanım alanları Yol tabelaları, firma afişleri, firma tabelaları gibidir.
Dijital Baskı Çeşitleri Nelerdir ?
1) Dış Mekan (Outdoor ) Dijital Baskı
2) İç Mekan (indoor ) Dijital Baskı
1) Dış Mekan Dijital Baskı
Açık hava reklamcılığında kullanılan; reklam,tanıtım amaçlı büyük yada küçük afişler,bilboard,araç üstü giydirmeler v.b. gibi malzemelerin hazırlanmasında kullanılan baskı çeşididir. Kullanılan malzemenin kalitesi ve dijital baskı makinelerinde kullanılan boya kalitesine göre yoğun güneşte ve kötü hava koşullarında dayanıklılık gösterir.
A ) Dış Mekan Dijital Baskının Avantajları
En önemli özelliği Zorlu hava şartlarında dayanıklılık göstermesidir..aynı zamanda tanıtımını yapmak istediğiniz bir ürünü veya görseli istediğiniz boyuta getirmenizi sağlar…
B ) Dış Mekan Dijital Baskının Kullanım Alanları
Binaların dış cephelerinde,bilboard ve ışıklı raketlerde,üç boyutlu görsellerde,pankartlarda,araçlarda,ışıklı , ışıksız , çatı ve yönlendirme reklamlarında , mağaza cam vitrinlerinde….vs
A’dan Z’ye aklımıza gelebilecek Her Sektörde…

 


Damla Etiket Nedir ?
Promosyon sektöründe, Anahtarlık, Rozet, Masa Üstü Setlerde, Yoyolarda, Metrelerde, Beyaz Eşyalarda, Mobilya Sektöründe, Banyo Ürünleri, Otomotiv Sektörü, Bilgisayar Kasaları, Monitörler ve Makina Sektöründe Marka Etiketi olarak da kullanılabilir.
Mobilya Ürünlerinde Damla Etiket,Bilgisayar Sektöründe Damla Etiket,Promosyon Sektöründe Damla Etiket,Otomotiv Sektöründe Damla Etiket,Çelik ve Mobilya Kapılarda Damla Etiket,Beyaz Eşya ve Elektronik ev eşyaları üzerine Damla Etiket her alanda kullanılabilir.